|     |     |  

 

ANKA KÜMES olarak kuruduğumuz günden itibaren kanatlı sektöründeki  değerli müşterilerimiz için kaliteli, güvenilir ve üstün teknoloji kümes ekipmanları üretmekteyiz. Müşterilerimize hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek,sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımlar atan firma olmuştur.
Susurluk ta 22,000 m2 arazide 2600 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretilen ürünler dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir.
Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Anka Kümes  tavukçulukla ilgili her türlü ekipmanı bulabileceğiniz en doğru adrestir.
Anka Kümes “Önce Kalite ” ilkesi ile, dünyadaki tavukçuluk teknolojilerin takipçisi olmuş  ve uzmanlık alanını geliştirerek ülkemizin ilkleri arasına girmiş bu sayede başta tavukçuluk ekipmanları olmak üzere anahtar teslimi tavuk çiftligi kurulmasında aranılan marka olarak sektördeki yerini almıştır.
Anka Kümes değişen ve gelişen ihtiyaçlara uygun ekonomik,pratik ve en verimli kafes ile kümes sistemleri üretmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Saygılarımızla,
Anka Kümes San ve Tic. Ltd.Şti.